РІВНЕНСЬКІ М'ЯСОЇДИ: МИ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ М'ЯСНУ ЛАВКУ «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА» У ВАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ

img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1

РІВНЕНСЬКІ М'ЯСОЇДИ: МИ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ М'ЯСНУ ЛАВКУ «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА» У ВАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ

Новий тиждень - нові відкриття! Сьогодні ми відкрили першу М'ЯСНУ ЛАВКУ «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА» у Рівному. За адресою - Чорновола, 98а

:

Асортимент крамниці задовільнить потреби найвибагливішого м'ясоїда. Адже ми приготували для вас - ковбасні вироби, м’ясні делікатеси, свіже м’ясо та напівфабрикати від Фамільної майстерні «Забіяка&Забіяка». 

Є й кілька унікальних позицій: охолоджені напівфабрикати - котлети з яловичини та зі свинини, а також ексклюзивна продукція, приготована за технологією Sous Vide – рулька, ребра, м’ясо свиняче та тефтелі. Особливість виробів Sous Vide у тому, що це вже готові страви, які необхідно лише розігріти. Працювали над рецептурою цих продуктів доволі тривалий час, аби покупці відчували довершений смак страви вдома і не витрачали багато часу на приготування.

Варто зауважити, що М’ясна лавка «Забіяка&Забіяка» цікава для поціновувачів м’ясного не лише асортиментом, але й вигідною ціновою політикою. Наразі у крамниці діє акційна пропозиція на частину асортименту та охолоджені напівфабрикати.

Маємо для вас ще одну круту новину. У грудні в Рівному з'явиться нова наша крамниця -  на вулиці Грушевського.

Поділитись: