МИ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ М'ЯСНУ ЛАВКУ «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА» У ВІННИЦІ: ШУКАЙ НАС НА ПИРОГОВА

img1 img1 img1 img1 img1 img1

МИ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ М'ЯСНУ ЛАВКУ «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА» У ВІННИЦІ: ШУКАЙ НАС НА ПИРОГОВА

У Вінниці запрацювала перша М’ясна лавка «Забіяка&Забіяка». Крамниця розпочала роботу 6 листопада за адресою вулиця Пирогова, 91. Для нас це став перший магазин поза межами рідної Волині.

:

У асортименті магазину ковбасні вироби, м’ясні делікатеси, свіже м’ясо та напівфабрикати від Фамільної майстерні «Забіяка&Забіяка». 

Є й кілька унікальних позицій: охолоджені напівфабрикати - котлети з яловичини та зі свинини, а також ексклюзивна продукція, приготована за технологією Sous Vide – рулька, ребра, м’ясо свиняче та тефтелі. Особливість виробів Sous Vide у тому, що це вже готові страви, які необхідно лише розігріти. Працювали над рецептурою цих продуктів доволі тривалий час, аби покупці відчували довершений смак страви вдома і не витрачали багато часу на приготування.

Ми переконані, що поціновувачів м’ясного зацікавить не лише широкий асортимент, але й вигідна цінова політика. Наразі у крамниці діє акційна пропозиція на частину продукції.

Також у новій М’ясній лавці «Забіяка&Забіяка» функціонує фірмова точка їжі To go «Смакуй Brats тут». Усі охочі можуть придбати хот-дог із ковбаскою Brats та насолодитись смачним fast food.

У планах відкриття у Вінниці ще двох крамниць у листопаді за адресою Київська, 74 і Юності, 22 та однієї крамниці у грудні за адресою – Замостянська,30.

Поділитись: