НОВА М'ЯСНА ЛАВКА «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА»: КОМФОРТНА КРАМНИЦЯ З РОДЗИНКОЮ

img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1

НОВА М'ЯСНА ЛАВКА «ЗАБІЯКА&ЗАБІЯКА»: КОМФОРТНА КРАМНИЦЯ З РОДЗИНКОЮ

Ми хочемо розповісти вам більше про нову М’ясну лавку «Забіяка&Забіяка» на проспекті Волі у Луцьку та відкрити завісу, чим же вона особлива. 

:

Смачна та якісна продукція, привітний і уважний персонал, затишний домашній інтер’єр – це обов’язкові складові кожної нашої крамниці. Але ми переконані, що простір навколо М’ясних лавок «Забіяка&Забіяка» настільки ж важливий, як внутрішнє наповнення. Саме це ми релізували у новому магазині. Розширили пішохідну зону та виклали її бруківкою, додали елементи ландшафтного дизайну. Ми зробили все можливе, аби крамниця стала гармонійною та комфортною частиною центральної вулиці міста. 
Ще одним  цікавим та особливим елементом є скульптура свині. Ми захопились ідеєю створити тематичний арт-об’єкт, що стане родзинкою не лише  М’ясної лавки «Забіяка&Забіяка», але й Луцька загалом. Реалізувати задум нам допоміг видатний український скульптор Олег Цьось Митець наш земляк, тому також був зацікавлений створити композицію, що сподобається лучанам та гостям міста. Скульптура яскрава та дуже реалістична і ми переконані, що вона не залишить нікого байдужим. 
Завітайте до нашої нової М’ясної лавки «Забіяка&Забіяка», адже ви варті смакувати лише найкращим!
А ми традиційно для вас РУБАЄМО М’ЯСО НА КОВБАСИ!

Поділитись: