ВРУЧИЛИ ПРИЗ ПЕРШОМУ ПЕРЕМОЖЦЮ АКЦІЇ «КУПУЙ САРДЕЛЬКИ - ВИГРАЙ IPHONE» ВІД КОМПАНІЇ «ЗАБІЯКА»

img1 img5

ВРУЧИЛИ ПРИЗ ПЕРШОМУ ПЕРЕМОЖЦЮ АКЦІЇ «КУПУЙ САРДЕЛЬКИ - ВИГРАЙ IPHONE» ВІД КОМПАНІЇ «ЗАБІЯКА»

Компанія «Забіяка» чотири  ігрові приставки Sony PlayStation, а наприкінці місяця на учасників чекає головний приз - IPhone 11ProMax. У вівторок, 10 березня, перший приз отримала лучанка Ірина Боблях.

:

Перша переможниця розіграшу розповіла, що дуже задоволена подарунком, адже її чоловік давно мріяв про цю приставку.

«В мене чоловік про неї мріяв давним-давно. Тим паче, ми постійно смакуємо продуктами цієї компанії, і я сміливо усім рекомендую,бо це смачно і доступно. 

Жінка додала, що реєструвала коди з кількох упаковок, втім, саме остання була для неї щасливою. Радість була подвійна: смачнющих сардельок скуштували та ще й подаруночок отримали.

До слова, умови акції дуже прості - купуєш упаковку будь-яких сардельок ТМ «Забіяка» чи Фамільної майстерні «Забіяка&Забіяка», знаходиш на упаковці промостікер з кодом, наступний крок - реєструєш код на сайті promo.zabijaka.ua - ну а далі справа удачі.

Розіграші ще трьох приставок Sony PlayStation відбуватимуться щопонеділка у прямому ефірі на сторінці «Перший» у соціальній мережі фейсбук, окрім того всі коди, надіслані протягом березня, беруть участь у розіграші головного призу IPhone 11ProMax, який відбудеться 1 квітня.

Поділитись: