ЗАБІЯКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «ФАМІЛЬНУ МАЙСТЕРНЮ»

img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1 img1

ЗАБІЯКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «ФАМІЛЬНУ МАЙСТЕРНЮ»

Волинська компанія «Забіяка», яка виготовляє ковбасну та м’ясну продукцію, запустила нову торгову марку – фамільну майстерню «Забіяка&Забіяка». Ексклюзивну продукцію фамільної майстерні – ковбаски Brats – мали змогу скуштувати відвідувачі фестивалю Lutsk Food Fest.

:

«Відбірна сирована, сімейні рецептури, мінімум приправ, максимум любові» – так засновники розповідають про новий продукт. Що виробляє фамільна майстерня «Забіяка&Забіяка»? ТМ «Забіяка» випускає ковбаси першого та вищого ґатунку, тоді як фамільна майстерня «Забіяка&Забіяка» – м'ясо, напівфабрикати та ковбаси лише вищого ґатунку в ціновому сегменті середній+. Заснували фамільну майстерню брати Сергій та Олександр Забіяки. Засновники зображені на логотипі Фамільної майстерні. Крім того, на кожній упаковці продукції вказані їхні прізвища та розміщені підписи. Це свідчення того, що засновники особисто гарантують якість і смак продукту.

У чому особливість ковбасок Brats?

Brats – це український аналог німецьких сосисок Bratwurst, які призначені для обсмажування на сковороді або на грилі. Втім Brats можна готувати аж п’ятьма різними способами: варити, смажити на сковорідці чи на грилі, запікати в духовці, розігрівати у мікрохвильовій печі. У компанії провели багато дослідів і визначили, що продукт на українському ринку ковбас є топовим. Ковбаски продаються у вакуумних упаковках. Вони мають ефект напівкопченості. Смакують і вареними, і печеними. Підходять на всі випадки життя, а не тільки для відпочинку на природі. Найкраще ковбаски готувати цілими, а розрізати вже згодом. Таким чином вони збережуть свою соковитість. На кожній упаковці розміщені вказівки, скільки часу потрібно для приготування різними способами, а на звороті – рецепти.

Є чотири види ковбасок: Brats Original, Brats із сиром, Brats із томатами та Brats із цибулею. Їх виготовляють зі свинини та з натуральною оболонкою. У складі Brats із сиром крім свинини є м'ясо курки та твердий сир. Найбільш соковиті – Brats із цибулею. Вони мають легкий цибулевий післясмак. Усі спеції у ковбасках – натуральні.

Чим ще тішитиме фамільна майстерня «Забіяка&Забіяка»?

Сардельками, вареною, варено-копченою, напівкопченою ковбасою, баликом та беконом. Як зазначають засновники Фамільної майстерні, це продукція, до складу якої входить відбірна сировина та мінімум приправ. 

Поділитись: