ТМ "Забіяка" провела розіграш IPhone7


Напередодні Нового року ТМ «Забіяка» підготувала для лучан справжнє святкове диво – розіграш смаколиків, а головне - новенького IPhone7.

Завершення акції та урочистий розіграш призів відбувся в останній день акції в п’ятницю, 30 грудня.

Нагадаємо, що взяти участь в акції міг будь-хто. Для цього треба було придбати продукцію ТМ «Забіяка» у гіпермаркеті «Там-Там» на суму не менше 50 гривень і залишити чек у спеціальній скрині. На чеку потрібно було вказати свої дані та номер телефону.

Участь в акції взяло більше 2 000 людей.

Відтак усі, хто сподівався отримати головний приз від організатора ТМ «Забіяка» зібрались учора у ТРЦ «ПортCity».

Гарний настрій усім присутнім забезпечували учасники «Ліги сміху», збірна міста Луцьк «Замок Любарта». Вони ж і розігрували смачні подарунки від організатора акції. Для того, аби отримати запашний подарунок від ТМ «Забіяка» треба було правильно дати відповідь на запитання. Наприклад, чому компанія має саме таку назву, або який головний знак якості ТМ «Забіяка».

І от нарешті після вручення переможцям вікторини смачних призів, організатори заходу розпочали розіграш основного подарунка - IPhone7.

Для цього усі чеки зі скрині помістили до барабану, а на сцену покликали 5 маленьких глядачів. Саме вони й відібрали п’ятірку щасливчиків, серед яких обирали переможця. Зрештою, маленька лучанка на ім’я Надійка дістала щасливий чек, на якому було ім’я переможця.

Ним став 20-річний студент Іван Наконечний. Хлопець був настільки приємно шокований, що спершу не зміг навіть промовити й слова. Каже, для того, аби виграти приз він закинув аж 4 чека. І як виявилося – один із них був щасливим.

А директор ТМ «Забіяка» Олександр Хвещук розповів, що навіть і не сподівався на такий ажіотаж серед лучан щодо участі в цій акції. 

Напередодні свят він побажав усім лише щасливих моментів та пообіцяв, що на цьому ТМ «Забіяка» не зупиниться, а буде й надалі радувати своїх клієнтів лише якісною продукцією та цікавими сюрпризами.

Більше фото тут: http://www.volynpost.com/news/81328-u-lucku-vidbuvsia-rozigrash-iphone7-vid-tm-zabiiaka