ТМ "Забіяка" привітала лауреатів фестивалю «Різдвяний вертеп»


19 січня, якраз на Водохреще, відбулося закриття фестивалю «Різдвяний вертеп». Упродовж місяця на площі перед головним корпусом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки студенти та творчі колективи університету віншували лучан із новорічними святами.

Виступаючи на урочистостях біля різдвяної шопки, директор центру культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки Сергій Скулинець щиро подякував ректору Лесиного вишу, професору Ігореві Коцану за організацію святочного дійства (подяка на адресу керівника університету звучала неодноразово), а також усім його учасникам. Після цього маестро запросив до мікрофона лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – тріо бандуристок СНУ «Дивоструни» (керівник – професор Мирослава Сточанська). У їх виконанні прозвучали українські народні колядки.

Після виступу відомого колективу, пан Сергій – разом із начальником відділу молодіжної політики та соціальної роботи Володимиром Захожим та представником торгової марки «Забіяка» Юрієм Грицаєм вручили грамоти та подарунки лауреатам фестивалю. За його підсумками, перше місце надано педагогічному факультетові, друге місце – у біологів, третє поділили колективи двох факультетів – філології та журналістики й іноземної філології. Нагороди за активну участь у фестивалі удостоївся факультет мистецтв СНУ імені Лесі Українки.